szafa na wymiar sypialnia 2

Zalety mebli na wymiar

Ofert firm, które tworzą meble na wymiar jest coraz więcej. Wynika to z tego, że wiele osób rezygnuje dziś z robienia zakupów w salonach meblowych, gdyż zamiast gotowych zestawów mebli wolą zindywidualizowaną ofertę mebli dopasowanych do konkretnych domów i mieszkań.

Oszczędność przestrzeni

Niewątpliwie, szafy na wymiar pozwalają w każdym pomieszczeniu zaoszczędzić nieco więcej przestrzeni. Przede wszystkim, wynika to z tego, że są one zawsze tworzone w kształcie i w wielkości dopasowanej do ścian i sufitów w danym pomieszczeniu. Zupełnie inaczej jest w przypadku zestawów mebli które robione są według jednego wzorca. Nie wszystkie mieszkania są natomiast budowane według jednego wzorca, dlatego też, ciężko jest idealnie dopasować meble z salonu do każdego jednego mieszkania.

szafa w przed pokoju

Co więcej, zdarza się, że w zestawach mebli znajdują się pojedyncze szafki, czy szuflady, które ostatecznie okazują się kompletnie niepotrzebnie. Jednakże, przeważnie nie ma możliwości zakupu zestawu bez tych pojedynczych mebli .W takiej sytuacji, traci się przestrzeń w domu na meble, których w ogóle się nie używa.

Warto też zwrócić uwagę na to, że szafa na wymiar zamawiana jest dokładnie w takim rozmiarze jaki jest potrzebny. Gotowa szafa z salonu przeważnie albo jest odrobinę za duża, albo też odrobinę za mała, trudno trafić na coś pasującego idealnie. Świetne aranżacje szaf dostępne są w serwisie https://www.komandor.pl/

Małe i duże mieszkania

Pozornie wydawać by się mogło, że szafa na wymiar firmy Komandor, to idealne rozwiązanie jedynie dla małych mieszkań. Jest jednak inaczej, gdyż jest ona dobrym rozwiązaniem zarówno w przypadku małych kawalerek, jak i wielopokojowych domów.

duza szafa w kuchni

W małym mieszkaniu przestrzeń jest szczególnie cenna z tego względu, że jest jej po prostu bardzo mało. Dlatego też, zadaniem stolarza jest stworzenie jak najbardziej pojemnych mebli, które jednocześnie będą zajmowały najmniej miejsca. Ponadto, szafy na wymiar w małych pokojach zwykle są tworzone dokładnie wedle wymiarów ścian, wykorzystywane są też wszelkie wnęki i miejsca trudne do zagospodarowania. Gotowe meble często nie pozwalają na zagospodarowanie trudno dostępnych miejsc, takich jak różnego rodzaju wnęki w ścianach, przez co przestrzeń ta jest po prostu tracona.

Jeśli natomiast chodzi o duże przestrzenie, jak już wcześniej wspomniano, również warto zagospodarować je przy użyciu mebli na wymiar. Wynika to z tego, że można w ten sposób dopasować do siebie wszystkie stawiane w danym pomieszczeniu meble. Kupując gotowe meble o określonych rozmiarach nie sposób jest dobrze urządzić nawet najbardziej przestrzenne pomieszczenie, gdyż meble te nigdy nie będą do siebie idealnie pasować, jest to po prostu niemożliwe.

Nietuzinkowe meble na wymiar

Niewątpliwie, pomijając wszystko inne, szafa na wymiar, jak i każdy inny mebel na zamówienie to rozwiązanie dla osób chcących mieć meble, jakich jeszcze nigdy wcześniej nie stworzono. Szafy na wymiar to idealne i jedyne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie wyjątkowość wnętrz w których mieszkają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *