Świeca róża

Lubisz róże? Kup świece zapachowe do swojego mieszkania

Każdy z nas ma ulubione aromaty, którymi chciałby się otaczać cały czas. Nie tylko wtedy, kiedy są dostępne w naturze. A zapach różany, choć dość intensywny, ma wielu zwolenników. Świece zapachowe pozwalają cieszyć się tym aromatem, kiedy tylko chcesz.

Jak działa zapach świecy różanej?

Zapach różany jest jednym z najbardziej klasycznych zapachów. Uznawany jest za afrodyzjak. Świeca róża – jej aromat – w określony sposób działa również na samopoczucie. Przede wszystkim jest to zapach o działaniu orzeźwiającym i dynamizującym. Ponadto uważa się, że pomaga on osiągnąć stan równowagi, przyciąga powodzenie, a także daje poczucie bezpieczeństwa.

Jeden zapach – wiele form

Ponieważ zapach różany jest jednym z tych popularnych i często wybieranych, świece róże występują w wielu formach. Zajdziemy tutaj bardzo popularne, niewielkie podgrzewacze zapachowe o tym aromacie, znacznie większe świece zapachowe w funkcjonalnych szklanych pojemnikach, a także eleganckie różane świece walce. Miłośnicy róż bez wątpienia mają w czym wybierać, by ich ulubiony zapach był zawsze na wyciągnięcie ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *