Regały jako praktyczny element każdego wnętrza

W zależności od stylu, z którym staramy się utożsamiać nasze wnętrze, różnego rodzaju regały z pułkami są niemal obowiązkowe. Niektórzy z nas są zwolennikami licznych elementów na półkach, inni zaś wychodzą z minimalistycznego założenia starając się nie eksponować zbyt wiele w widocznych miejscach. W zależności od potrzeb lub ulubionego stylu, możemy wybierać spośród wielu tradycyjnych jak i mocno designerskich wersji różnorodnych półek.

Miłośnicy czytania

Osoby, dla których czytanie jest ogromną pasją z pewnością mogą pochwalić się dużą liczbą książek. Dlaczego więc nie pokazać naszej kolekcji odwiedzającym nas gościom? Podświetlone elementy półek, dodadzą niepowtarzalnego charakteru, szczególnie po zmroku. Zróżnicowane warianty kolorystyczne, z których wykonane są meble będą stanowić ciekawe urozmaicenie salonu bądź biura. Nie obawiajmy się łączyć dwóch różnych odcieni płyty meblowej. Część półek zostawmy otwarte, inne możemy ozdobić szklanymi frontami.  Oferta płyt laminowanych Global Collection firmy Kronospan daje ogromne możliwości wyboru dekorów oraz struktur.

regały na książki

Wyobraźnia przy projektowaniu mebli

Szukając praktycznych, ale zarazem niespotykanych rozwiązań warto przyjrzeć się poniższej propozycji. Dla osób lubiących zagadki polecamy policzyć, ile półek zawiera łącznie ten oryginalny regał. Jego zaletą jest duża praktyczność oraz niecodzienny styl. Kolorystyka w tym przypadku, również świetnie współgra ze sobą. Regał taki tworzy urozmaicenie każdego, nawet najbardziej spokojnego, unormowanego wnętrza. Podstawą do zaprojektowania, a następnie solidnego wykonania takiego elementu jest płyta laminowana Kronospan w nowych dekorach Trends 2020/2021. Duży wybór kolorów sprawia, że jedynie nasza wyobraźnia może nas ograniczać w stworzeniu niespotykanego projektu. W razie braków inspiracji sugerujemy skorzystać z wielu różnorodnych pomysłów, dostępnych na stronie Kronosfera.

półki

Różnorodność w półkach?

Nie bójmy się niecodziennych rozwiązań. Półki w regałach nie muszą być w jakikolwiek sposób proporcjonalnie w stosunku do siebie zaprojektowane. Odważne projekty, gdzie nie występuje żadna synchronizacja jest ciekawym pomysłem. Wyższe lub niższe półki w różnych rozstawieniach stanowią alternatywę dla mebli, w których każdy element jest zaprojektowany na identycznej wysokości wobec siebie. Mając do wyboru sześć odcieni płyt metalicznych od szczotkowanego aluminium, platyny, stali, złota, miedzi po brąz marki Kronodesign, możemy stworzyć niecodzienne kreacje mebli. W celu zachowania spójności kolorystycznej możemy także przykładowo wykonać ławę w identycznym kolorze.

regały

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *