szara lazienka

Odcienie szarości. Jakie płytki ceramiczne wybrać do nowoczesnej łazienki?

Szary to zdecydowanie jeden z najmodniejszych kolorów w aranżacji współczesnych wnętrz, który utrzymuje się na topie od dobrych kilku lat. Kolor szary z powodzeniem sprawdza się w salonie, kuchni a także w łazience. Szara łazienka nie musi być monotonna i bez wyrazu a wręcz przeciwnie, może być najlepszym odzwierciedleniem nowoczesności.

Stylizacja łazienki w kolorze szarym to jeden z najpopularniejszych trendów ostatnich lat. Szary to neutralny kolor, który dobrze wypada zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach, jak i tych bardziej tradycyjnych. Kolor szary inspiruje ponadto do tworzenia kreatywnych, ponadczasowych i bardzo różnorodnych aranżacji.

Szary kolor we wnętrzach łazienek

Szary kolor doskonale sprawdzi się w aranżacji nowoczesnych i minimalistycznych łazienek. Kojarzony jest co prawda z surowym stylem industrialnych wnętrz ale z kolorem szarym można eksperymentować dowoli. Kolor szary jest elegancki, nowoczesny i według wielu ponadczasowy – czyli można śmiało rzec, że to barwa bardzo uniwersalna, którą można łączyć niemal bez końca.

Szara łazienka: inspiracje na nowoczesny wystrój

Szary w łazience świetnie sprawdzi się nie tylko na ścianach, ale także na podłodze czy też w formie mebli i dodatków. Odpowiednie dopasowanie wszystkich tych elementów stworzy spójną całość. Szara łazienka najlepiej odnajdzie się w stylu nowoczesnym, industrialnym i minimalistycznym. Z szarym doskonale zgra się m.in. drewno, które ociepli wystrój. Ponadto kolor szary dobrze łączy się z żółtym, białym i różowym.

szara lazienka

Różne odcienie szarości w łazience

Kolor szary tylko z pozoru może jest nieciekawy. Barwa ta zaskakuje jednak ilością odcieni oraz łatwością w łączeniu z różnymi materiałami oraz innymi kolorami. Szary doskonale sprawdzi się w łazience – to pewne. Aranżacja łazienki w kolorze szarym nie będzie nudna i bez wyrazu a wręcz przeciwnie, nowoczesna, ponadczasowa i elegancka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *