nowoczesne szklanki

Nowoczesne szklanki i kieliszki w Twoim domu

Nie ma takiego napoju, który nie smakowałby lepiej elegancko podany. Woda w plastikowym kubku to ostateczność, po którą możesz sięgnąć, by zaspokoić pragnienie. Ta sama woda, zaserwowana w eleganckim szkle, to niewątpliwa przyjemność. Bez szkła stołowego nie da się prowadzić domu i organizować posiłków. Postaw na wysoką jakość w nowoczesnym wydaniu.

Zbliża się najpiękniejsza pora roku, upalne lato z długimi wieczorami, które sprzyja podawaniu lemoniad na przytulnym tarasie. Warto zaopatrzyć się w nowoczesne szklanki do chłodnych płynów. W tym sezonie modne jest szkło cienkie i smukłe, klasyczne, a przede wszystkim proporcjonalne. Warto postawić na komplety szkła kryształowego, które dzięki użyciu nowoczesnych technologii świetnie domywają domowe zmywarki. To bardzo istotne, szczególnie szklanki do wina i wody powinny się dobrze prezentować i myć tak, aby nie pozostały na nich nieestetyczne zacieki.

Nowoczesne szklanki

Wszyscy wiemy, że powinniśmy wypijać przynajmniej dwa litry wody dziennie. Tyle tylko, że dla niektórych, szczególnie najmłodszych bywa to trudne. Na pewno to niejako obowiązkowe picie wody, uprzyjemni szklanka butterfly. Motyle to chyba najwdzięczniejsze z owadów, mieniące się tęczą kolorów i wywołujące uśmiech na każdej twarzy, a ozdobione nimi szklaneczki są równie wiosenne i radosne. Nieco starsi powinni zaopatrzyć się w pojedynczą, dedykowaną tylko im szklankę. Odrobina egoizmu i komfortu to model Nordlys Holmegaard z ręcznie dmuchanego szkła pochodzącego z recyklingu. Tyle tylko, że egoizm to brzydka cecha i warto kupić ten niepowtarzalny model również dla ukochanej osoby.

nowoczesne kieliszki

Kieliszki w nowoczesnym formacie

Nie ma nic przyjemniejszego niż letni wieczór z kieliszkiem lekkiego, białego wina w dłoni. Nowoczesne kieliszki na tę porę roku powinny mieć wysoką nóżkę, aby płyn nie grzał się nadmiernie od naszej dłoni. Nie ma zresztą konieczności picia w nich wina. Młodzież będzie zachwycona, jeśli podamy kieliszki do wody i soku. Całkowicie niewinne napoje, podane w specyficznym naczyniu, pozwolą przynajmniej na chwilę zajrzeć do świata dorosłych.

Przywykliśmy do tego, że ciepłe napoje serwujemy w porcelanie. Szkło jest równie praktyczne, jeśli tylko zostanie właściwie dobrane. Szklanka z uchwytem pozwala na wygodne trzymanie gorącego naczynia. Zestaw śniadaniowy Rosendhal Grand Cru, złożony z dwóch szklaneczek i miseczek do musli do wspaniały początek dnia. Dodatkowy atutem naczyń jest fakt, że bez trudu podgrzejemy napój czy mleko w kuchence mikrofalowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *