Meble Piaski idealne do każdego rodzaju wnętrz

Meblując dom czy mieszkanie, poszukujemy odpowiednich mebli. Atrakcyjną ofertę posiada firma Piaski, która cieszy się zaufaniem wielu klientów. Producent ten proponuje wygodne meble tapicerowane, a więc narożniki, kanapy, sofy oraz meble twarde, czyli meblościanki, stoły, szafy. Wszystko wykonane jest z wysokogatunkowych materiałów. Meble Piaski są efektem pracy wykwalifikowanych projektantów, którzy wciąż udoskonalają wzornictwo. Wszystko dopracowane jest ze szczegółami. Większość kolekcji posiada jasne kolory, niektóre są zestawione z ciepłymi barwami brązu, czy beżu.

Kolekcja Campri czyli kompozycja klasyki i nowoczesności

Meble Campri posiadają prostą formę, która podkreślona jest segmentowymi frontami. Mają one masywną budowę, która zaznaczona jest przede wszystkim przez grube boki. Meble te są ozdobione frezowanymi listwami. Gładkie powierzchnie przełamane są prostymi uchwytami w kolorze srebrnym. Meble Campri wykonane są w jasnych barwach, zestawiono w nich decor country szary z dekorem w kolorze jaśminowym. Jest to piękne połączenie, które rozświetli każde wnętrze.

piaski meble

Modernistyczny pokój dzienny w wersji Lino

Kolekcja mebli Lino to nowoczesne i modne wzornictwo. Główne cechy to prosta, geometryczna budowa oraz jasna kolorystyka, podkreślona nietypowymi zdobieniami. Białe fronty mebli udekorowane są gładkimi, czarnymi liniami, które układają się w fantazyjny wzór. Komoda, szafka RTV oraz witryna posiadają szklane wstawki, które są podświetlane. Jest to efektowny i nowoczesny akcent. Meble Lino dedykowane są do salonów oraz jadalni.

Kolekcja Rico dla wymagających

Meble Rico wyróżniają się spośród wielu nowoczesnych propozycji. Posiadają ciekawą, uniwersalną kolorystykę Dekor Nelson, która idealnie komponuje się z różnymi aranżacjami. Meble te ozdobione są równoległymi frezowanymi frontami, które podkreślają ich segmentową budowę. Zamiast tradycyjnych uchwytów, fronty posiadają głębokie frezowania. Niektóre osoby kupują pojedyncze elementy np. komodę, czy witrynę, tworzą w ten sposób własne konfiguracje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *